Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou

Kód: 2043686

Úplný název:

Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou (Stará Ester): Hravé rozširování slovní zásoby

Autor a popis:

Stará Ester, Mladá Fronta, 88 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha speciální pedagožky, logopedky a autorky dětských knih Ester Staré a ilustrátora Milana Starého hravou a zábavnou formou podněcuje mluvní apetit, rozvíjí vyjadřovací schopnosti, slovní zásobu a jazykový cit dítěte.
Děti se prostřednictvím rozmanitých konverzačních témat a netradičních úkolů učí utřídit si a zformulovat myšlenky, hrát si s jazykem a správně se vyjadřovat. Bohatě ilustrovaná kniha vybízí k mluvení i svou grafickou podobou. Publikace je určena jak dětem a jejich rodičům, tak i logopedům a učitelům.
V závěru jsou zařazeny stručné poznámky, které rodiče procvičovanou problematikou provedou a poradí jim, jak s knihou správně pracovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Povíš mi to? - Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou Bětkou