Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD

Kód: 7236658

Úplný název:

Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD (Botlíková Vladana, Kortánek Jiří):

Autor a popis:

Vašut, 88 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Počítače jsou dnes samozřejmostí a do značné míry ovlivnily způsob, jak lidé tráví pracovní dobu i volný čas. Mnoho z nich tak sedí dlouhé hodiny zkroucení na nevhodné židli a vykonávají stále stejné pohyby, které spolu se stresem, hektickým životním tempem a nedostatkem zdravého pohybu soustavně ničí jejich těla.
Pokud nechcete v budoucnosti trávit čas u rehabilitačních lékařů, případně polykáním léků proti bolesti, zkuste se sebou něco udělat. Pomoc najdete v této knize. Dozvíte se, jak si zařídit počítačové pracoviště, něco o správných návycích při práci s počítačem, o přestávkách a hlavně o cvičení, které vám uvolní ztuhlý krk, uvolní, protáhnou a zpevní hrudní partie a bederní oblast. Řadu z uvedených cviků můžete provádět i na pracovišti. Na závěr kniha přináší sestavu Pozdrav monitoru, která by se měla stát vaším každodenním rituálem.
Správné provádění cviků vám usnadní jejich animace na přiloženém CD.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Pozdrav monitoru - Cvičení pro všechny, které u počítače bolí tělo + CD