Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů

Kód: 7370382

Úplný název:

Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů (Connell Heather, Maranan Julia): Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuku , tvorbu svalu a dosažení optimálního zdraví

Autor a popis:

Connell Heather, Maranan Julia, Synergie, 224 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
285 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Odbornice na paleo dietu a holistická nutriční poradkyně Heather Connell vás v této knížce provede 50 nejdůležitějšími paleo superpotravinami, počínaje vhodnými zdroji proteinů, tuky (jako je kokosový olej), a dojde i na výběr ovoce a zeleniny, která se pro paleo nejlépe hodí. U každé superpotraviny najdete chutný recept, a můžete tak rovnou čerpat její léčivou sílu. Tato kuchařka se stane vaším základním průvodcem paleo dietou a pomůže vám, abyste si z ní mohli vybrat to nejlepší.

Paleo dieta si svoji popularitu bezesporu zaslouží. Strava založená na potravinách našich předků, lovců a sběračů, výrazně prospívá zdraví a zabraňuje vzniku závažných onemocnění: diabetu, autoimunitních nemocí, rakoviny a neurodegenerativních chorob. Přestože tradiční pohled na výživu říká, že zelenina a ovoce jsou ve stravě tím nejzdravějším a že živočišné výrobky našemu zdraví škodí, na seznamech superpotravin se na prvních místech umísťuje sója, ovoce s vysokým glykemickým indexem a luštěniny. Ty přitom obsahují anti-živiny a alergeny, které naše tělo neumí účinně zpracovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Poznejte paleo superpotraviny - Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů