Pozor fantom!

Kód: 2061065

Úplný název:

Pozor fantom! (Hofé Günter):

Autor a popis:

Hofé Günter, NAŠE VOJSKO, 192 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
58 Kč (84 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Startér mávne praporkem a na tra se vyřítí pole závodních vozů, aby svedlo sebevražedný souboj v nejtěžším automobilovém závodě - Horském okruhu - o konečné vítězství. Nikdo z desetitisíců diváků však přitom netuší, jaké dramatické události předcházely tomuto vrcholnému souboji mužů za volantem.
Na Horském okruhu se sešel nejen výkvět světových jezdců, ale i výkvět nejlepších továrních strojů. Vítězství v tomto závodě znamená pro vítěznou firmu i další veliké možnosti prodejní. Proto dochází v zákulisí k nelítostným intrikám, jejichž důsledkem jsou pak i smrtelné havárie na dráze. Tento Damoklův meč visí nad špičkovými jezdci několika továren; z jezdců, kteří jsou po léta přáteli, se v této chvíli stávají soupeři. Vítězství se snaží urvat jihoamerická továrna Alvarez s tý mem, který tvoří její znamenití jezdci Sidra, Gomez a další. A proti Alvarezu nastupuje německé mužstvo v čele s rekordmanem Seeringem a Manfredem Falkem, „fantomem“ závodních drah. Tito dva jezdci mají za úkol vyhrát. Ale mezi Seeringem a Falkem je nerozřešený osobní zápas, zápas o Inge Torwaldovou, kterou oba milují. A než startér zvedne praporek, manažer jihoamerické firmy Alvarez, José Roseiro, dává svému nejlepšímu jezdci Sidrovi poslední instrukci, která zní: Porazit Manfreda Falka, odměna sto tisíc pesos! Porazit za každou ce nu. Za každou cenu...
Hofého příběh z prostředí automo bilových závodů, ze zákulisí továrních firem, je vzrušující do poslední stránky, nebo samo ovzduší, v němž se tento příběh odehrává, je nabito dramatičností, napětím a nečekanými zvraty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pozor fantom! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pozor fantom!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pozor fantom! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pozor fantom! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pozor fantom! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství