Pozvánka

Kód: 2493413

Úplný název:

Pozvánka (Foleyová Lucy):

Autor a popis:

Foleyová Lucy, Ikar, 336 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Řím roku 1953. Novinář Hal hledá ve Věčném městě rozhřešení za svou temnou minulost. Jednoho večera se náhodou ocitá na večírku místní smetánky, kde se seznamuje se záhadnou Stellou. Byť oba mladí lidé pocházejí z naprosto odlišného prostředí, přitahuje je to k sobě jak dva magnety. Na krátkou chvíli, na jednu noc, zakusí nový život, aby se rozešli s vědomím, že už se nikdy v životě neuvidí.
Nečekaně se však setkávají o rok později, když Hal přijme nabídku napsat reportáž z opulentní plavby, kterou italská hraběnka se svými přáteli hodlá podniknout podél pobřeží italské Riviéry na filmový festival v Cannes. Na palubě se shromáždí nejznámější umělci a filmové hvězdy tehdejší doby, Hala však zajímá pouze jediná osoba - Stella.
A přestože minulost každého na palubě je ve značném rozporu s jejich vnějším pozlátkem, nejvíc toho skrývá Stella. Jak Halova posedlost Stellou roste, je čím dál odhodlanější udělat z ní stejnou dívku, kterou byla oné noci – tedy dívku, která není spoutána vlastní minulostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pozvánka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pozvánka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pozvánka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pozvánka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pozvánka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy