Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba

Kód: 2474594

Úplný název:

Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba (Lalík Michal):

Autor a popis:

Lalík Michal, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
76 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Stejně jako mimořádně úspěšný předchozí díl, byla i tato kniha napsána na přímou žádost seniorů. Tentokrát se kromě základů práce s počítačem blíže podíváme na práci s fotografiemi, prezentacemi a hudbou. Pozornost budeme věnovat též dalším prostředkům určeným pro komunikaci na internetu, jako je ICQ a Skype. Kniha svého čtenáře opět nebude zbytečně zahlcovat odbornou terminologii, naopak mu ukáže, že není potřeba mít z počítače strach, že práce na počítači ho může bavit a že mu může i velice usnadnit život. Čtenář dostane jedinečnou možnost naučit se pomocí jednoduchého a názorného výkladu pracovat s obrázky, fotografiemi, hudbou, prezentacemi a komunikovat se svými blízkými pomocí internetu. Kniha obsahuje tato témata: - Digitální fotoaparát - Kreativita s fotografiemi - Jak stahovat na internetu - Práce s Mp3 - Tvorba vlastní prezentace Kniha vám odpoví na otázky: - Jaký digitální fotoaparát si vybrat? - Jak vytvořit dárky z vlastních fotografii? - Jak bezpečně stahovat z internetu? - Co to je Mp3? - Jak vytvořit pro své blízké vlastní prezentaci s fotek a hudby?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výpočetní technika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Výpočetní technika / Práce s počítačem pro seniory 2 - fotografie, prezentace a hudba