Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o

Kód: 8728424

Úplný název:

Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o (Štefko Martin):

Autor a popis:

Štefko Martin, Auditorium, 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
281 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha představuje komplexní pojednání o vztahu pracovního a občanského, analyzuje nejdůležitější teoretické aspekty a zohledňuje také významné historické a komparativní souvislosti. Zejména se však zaměřuje na praktické problémy, např. vlivu smrti zaměstnavatele na pokračování pracovněprávního vztahu, počítání lhůt, odstoupení od konkurenční doložky, dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr, ochranu odborových funkcionářů a mnoho dalších. Zásadní přínos představuje kniha především v pojednání o limitech podpůrné působnosti obecného občanského práva v právu pracovním, o základních zásadách pracovního práva a o metodě delegace. Legislativě, soudům i aplikační veřejnosti se tak po dlouhé době dostává pomůcky, která zaplňuje mezeru ve zkoumání obou těchto oborů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Pracovní právo v kontextu občanského práva - Analýza limitů podpůrné působnosti obecného o