Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé

Kód: 2463265

Úplný název:

Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé (Bischofová Jana, Hasil Jiří, Hrdlička Milan, Kramářová Jitka):

Autor a popis:

Bischofová Jana, Hasil Jiří, Hrdlička Milan, Kramářová Jitka, Karolinum, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
193 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tento pracovní sešit již dlouhodobě patří spolu s Učebnicí češtiny pro středně a více pokročilé k učebním materiálům, které úspěšně slouží výchově budoucích bohemistů na českých i zahraničních vysokých školách a jsou s úspěchem užívány v celé řadě dalších kurzů, v nichž se zahraniční zájemci seznamují s českým jazykem. Učebnice vyšla již ve třetím, upraveném vydání. Proto také autoři přistoupili k revizi a doplnění textu Pracovního sešitu. Všechny lekce byly nově revidovány a byly doplněny o další cvičení a úkoly tak, aby sešit ještě lépe sloužil svým uživatelům a aby spolu s učebnicí reflektoval nejnovější vývoj českého jazyka. Přidán byl rovněž seznam vybraných vidových dvojic (u sloves, která se vyskytují v učebnici i v pracovním sešitu), seznam nejčastěji užívaných nepravidelných sloves a přehled nejpoužívanějších předložek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice

 
Knihkupectví / Učebnice / Pracovní sešit k učebnici Čeština pro středně a více pokročilé