Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání

Kód: 7196437

Úplný název:

Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání (Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří): Soubor úloh pro 8. rocník základní školy

Autor a popis:

Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří, Prometheus, 174 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (158 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravená vydání ještě lépe odpovídají RVP, obsahují aktuálnější údaje a jsou pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě.

Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice jsou barevné, jsou v nich zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracovaná vydání učebnic jsou na obálce graficky vyznačena žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika pro 8. roč. ZŠ - Pracovní sešit,sbírka úloh přepracované vydání