Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání

Kód: 7196443

Úplný název:

Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání (Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří): Soubor úloh pro 9. rocník základní školy

Autor a popis:

Prometheus, 172 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (158 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravený pracovní sešit zachovává koncepci původní řady. Úlohy jsou aktualizovány. Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy. Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím. Úlohy mají různou obtížnost a je možné je použít pro ústní i písemné řešení, pro samostatnou i společnou práci, pro práci ve dvojicích i ve skupinách. Pracovní sešit je barevný, jsou v něm zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání pracovního sešitu je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku.
Učebnice má schvalovací doložku MŠMT.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika pro 9. roč. ZŠ - sbírka úloh - pracovní sešit - BAREVNÉ aktualizované vydání