Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy

Kód: 7520029

Úplný název:

Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy (Urban Jan):

Autor a popis:

Urban Jan, Beletris, 432 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
185 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
 

Závěrečný díl velmi úspěšné vtipné fantasy trilogie o partě českých X-menů, kteří se snaží zachránit svět před apokalypsou, která začíná v Praze…

Jsou věci, kterým se v životě občas prostě nevyhnete, i když o nich víte kdovíjak dlouho dopředu. Například návštěva rodinné oslavy, zubařská prohlídka u doktora Moriartyho, nemanželské dítě, středně závažná pohlavní choroba, pavouk velikosti dlaně v záchodové míse nebo třeba apokalypsa.

Situace v hroutící se Praze se vymkla z rukou. Řád výjimečně nadaných českých vlastenců musel město ve spěchu opustit, aby si zachránil alespoň holý zadek. Trhlina do jiných dimenzí i přes pokusy o její uzavření přetrvala a nezvaní návštěvníci se skrz ni do pražských ulic dál hrnou jako turisti na Karlův most.

Phobos, nový vůdce řádu, ovšem rozhodně nehodlá stát jen tak stranou a přihlížet totální zkáze. Prahu a celou zemi totiž kromě vzájemně soupeřících bohů, polobohů a mytických kreatur stále ještě ohrožují i cizáčtí mágové. Rozhodne se proto naplánovat akci s krycím názvem Rekonkvista, v níž nepůjde o nic jiného, než o definitivní uzavření transdimenzionální trhliny a osvobození Prahy od uzurpátorských bohů a po moci bažících cizáků. Mission impossible? Docela určitě!

Řádu nezbývá nic jiného, než se vydat na poslední štaci. V troskách hlavního města na ně ale čeká nebezpečí na každém centimetru. Bude to boj do poslední kulky. A plán? Všem přeběhlickým okupantům bez milosti rozšmelcovat ksicht a vystavit jednosměrnou letenku do pekla! Zbude ale po osvobozovací akci tisíciletí vůbec ještě něco, co bude stát za záchranu?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Pragocalypsa 3 - Dědictví zkázy