Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice

Kód: 7398358

Úplný název:

Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice (Urban Jan): Pragocalypsa 4

Autor a popis:

Urban Jan, Fantom Print, 288 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Svět se změnil k nepoznání a s ním i srdce Evropy. Dimenzionální trhlina sice byla za vysokou cenu uzavřena, ale tím rozhodně nic neskončilo. Po Čechách stále běhá bezpočet nestvůr, které je třeba zlikvidovat, aby mohl být nastolen nový řád věcí a lidská společnost zažila kýžené zmrtvýchvstání. K němu nakonec dojde, i když ne tak, jak bylo plánováno…
Do pohybu se totiž daly události, se kterými nemohli počítat ani Rafaelovi řeholníci. Ti brzy zjistí, že musejí bojovat nejen se zaběhnutými netvory a zrádcem ve vlastních řadách, ale především s nespočetnými hordami nemrtvých, kteří rozsévají smrt, kam přijdou. Zdá se, že ke kompletnímu exodu lidské rasy už zbývá jen nepatrný krůček.
V této nehostinné atmosféře se ale dějí i malé zázraky. Anebo možná ne? Marika při své cestě zpátky na stanoviště Beta potká někoho, o kom si myslela, že už ho nikdy neuvidí. Brzy si však všimne, že se ztraceným řeholníkem něco není v pořádku. Jsou to všechno jen náhody, anebo jde jen o předzvěst něčeho daleko horšího?

Jan Urban
Vystudoval publicistiku a Literární Akademii Josefa Škvoreckého. Právě tam svými kratšími texty dokázal prvně prorazit a ve sborníku hororů pro mládež Noční můry nikdy nespí mu vyšly dvě kritikou oceňované povídky. Týž rok debutoval i v žánru pohádek pro hluchoněmé.
Jeho doménou je ale především fantasy, v jejíž intencích napsal zatím čtyři romány z urban fantasy cyklu Pragocalypsa: Strážci brány (2014), Krev padlých andělů (2014), Dědictví zkázy (2015) a Nemrtvá inkvizice (2016). Série pojednává o prastarém řádu výjimečně nadaných lidí, kteří se snaží udržet křehkou rovnováhu pražských magických sil a ochránit Prahu před hrozícím koncem světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Pragocalypsa 4 - Nemrtvá inkvizice