Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná

Kód: 7339336

Úplný název:

Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná (Radosta Pavel):

Autor a popis:

Radosta Pavel, MCU, 144 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
112 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
 

"Matka měst" opět jinak – tentokrát objektivem Pavla Radosty, fotografa a redaktora časopisu Moje země. Vzhledem k podtitulu knihy "Praha sto let hlavním městem republiky" se autor zaměřil na motivy související více či méně s českou státností – historické dominanty města, architekturu vystavěnou během poslední stovky let, ale i na "obyčejný" život – zejména na těchto Radostových snímcích je vidět, jak se Praha za sto let proměnila a jaký nebývalý rozkvět v současnosti zažívá.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Praha - Praha sto let hlavním městem republiky - malá / vícejazyčná