Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština)

Kód: 0121654

Úplný název:

Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština) (kol.):

Autor a popis:

ACR Alfa, 592 stran, jazyk - angličtina, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
883 Kč (1 300 Kč)
  / ks  
koupit
 

Unikátní kniha je nevšední a vyjímečnou pozvánkou do České republiky. Na 592 stranách je více než 2500 barevných fotografií. Kniha nepředstavuje jen známé či méně známé kulturně-historické objekty, krásné přírodní lokality a řadu dalších turistických zajímavostí, ale také slavné osobnosti z historie i ze současnosti z mnoha oblastí lidské činnosti např. z kultury, vědy a sportu. Čtenář v ní může získat inspiraci pro návštěvu muzeí, galerií nebo mnohých kulturních, společenských a sportovních akcí.Dozví se o historických událostech a zaniklých i udržovaných řemeslných tradicích. Kniha je zdrojem aktuálních informací o České republice, obsahuje aktuální kontaktní adresy včetně telefonních čísel, e-mailů a webů. Kniha má reprezentativní vzhled a je vhodná i jako dárek pro obchodní partnery, přátele a známé doma i v zahraničí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Praha a národní dedictví České republiky (mutace AJ, RJ, Čínština)