Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech

Kód: 7252348

Úplný název:

Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech (Dudák Vladislav):

Autor a popis:

Dudák Vladislav, Práh, 296 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ze všech cest napříč Prahou jsou nejpestřejší a nejproměnlivější cesty podél Vltavy. Vedou překvapivě krásnou přírodou, lokalitami se staletou a někdy značně bouřlivou historií i místy, kde převládá mnohotvárná současnost. Pozoruhodné památky se střídají s moderní architekturou i s vltavskými hospůdkami a kavárnami. A vše je doplněno osobitým koloritem velké dopravně i sportovně využívané řeky ? od drobných detailů v podobě potahových stezek, úvazkových kruhů a „pacholat“ až po velká zdymadla. A samozřejmě ? jsou tu přístaviště, přívozy a lodě.
V knize se seznámíme s historií Vltavy od pravěku do současnosti, s řemesly a lidmi „od vody“, významnými památkami, přírodními krásami i pozoruhodnými příběhy. Minulost poodkrývá řada historických rytin a fotografií, současnost ilustrují barevné fotografie. Místa, která se nejvíce změnila, dokumentují originální plánky.
Vznikl tak netradiční průvodce přítomností i historií, který je vhodný pro všechny, jimž učarovala Praha a Vltava.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech