Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Kód: 7281199

Úplný název:

Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše (Jonáš Josef): Mikroorganismy - Prostredí - Genomy - Psychika - Metabolity

Autor a popis:

Jonáš Josef, Eminent, 282 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

MUDr. Josef Jonáš získal věhlas svou průkopnickou knihou Křížovka života, na níž navazují dvě knihy s názvem Tajenky života, které odhalují další skryté souvislosti v lidském organismu. Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je učebnicí originální a celosvětově ojedinělé metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní badatelské cesty autora přírodní medicínou za odhalením tajemství novodobého kamene mudrců. Přehledným a čtivým způsobem seznamuje s filozofickými základy a teorií řízené detoxikace a poskytuje praktický návod pro konkrétní a dokonalou očistu lidského těla. Jako „bible vnitřní hygieny“ by neměla chybět v knihovně nikoho, komu záleží na vlastním zdraví a délce života. Josef Jonáš pravidelně publikuje v měsíčníku REGENERACE, časopisu pro zdravý životní styl, který integruje poznatky tzv. západní a alternativní medicíny. Jeho knihy najdete v záhlaví AUTOŘI.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše