Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky

Kód: 2561341

Úplný název:

Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky (Barber Barrington): Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky

Autor a popis:

Barber Barrington, Svojtka&Co., 304 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Záměrem tohoto vydání je seznámit vás s celou problematikou kreslení, přiblížit vám základy a poté, až získáte sebedůvěru, vám odhalit i náročnější oblasti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Praktická škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky