Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2.

Kód: 7345268

Úplný název:

Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2. (Karešová Jana): aneb Jak prekonat nesnáze pri lécbe rakoviny

Autor a popis:

Karešová a kolektiv Jana, Maxdorf, 168 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
170 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace Praktické rady pro onkologické pacienty je určena především těm čtenářům, kteří mají ve své blízkosti nemocného s nádorovým onemocněním a rádi by se lépe seznámili s touto problematikou tak, aby mu mohli být po celou dobu léčby pevnou oporou.
Autoři touto knihou pacientům i jejich rodinám a blízkým podávají jakousi pomyslnou pomocnou ruku a provázejí je na cestě od určení diagnózy, přes léčbu až k období uzdravování. Čtenářům předkládají ucelený a srozumitelný přehled informací týkajících se nádorového onemocnění, uvádějí například na jaká vyšetření je podle současné legislativy nárok a kdo je poskytuje, zmiňují se i o sociálních službách, možných příspěvcích poskytovaných státem nebo o službách hrazených zdravotní pojišťovnou, snaží se odpovědět na otázky, na které pacienti i jejich blízcí v průběhu celého procesu nemoci a léčby hledají odpovědi. O užitečnosti publikace vypovídá i to, že její druhé vydání vychází již po roce od vydání prvního.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2. .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny - 2.