Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an

Kód: 9056210

Úplný název:

Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an (Černá Zuzana): v Anglickém jazyce aneb preklad z ceštiny do anglictiny

Autor a popis:

Černá Zuzana, Zuzana´Shop, 266 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
204 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace je psána v českém jazyce, s překladem do jazyka anglického.

Je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ekonomických škol, organizace zabývající se zpracováním softwaru pro účetnictví, jakož i pro pracovníky dalších odborných útvarů (např. finančních, daňových, plánovacích, pojišťovacích atd.).

Cílem publikace je přehlednou, srozumitelnou a v rámci možností i zábavnou formou seznámit uživatele s anglickými slovíčky a výrazy, které se používají a jsou nutné jak pro tvorbu finančních výkazů, tak pro jejich vysvětlení a dále samozřejmě a především se samotnými účetními výkazy v anglickém a českém jazyce.

Bude vaším dlouhodobým pomocníkem, neboť anglická terminologie je vesměs ustálená.

Publikaci jsme pojali nejen jako informační zdroj, ale zároveň i jako výukovou knihu – tzn. na konci každé sekce jsou k dispozici opakovací cvičení, která mají za úkol osvěžit vám nejčastěji užívaná slovíčka, slovní fráze a výrazy.

Příklady výkazů, které zde naleznete v anglickém a českém jazyce:
rozvaha, výkaz zisku a ztráty, příloha k závěrce, Cash flow, přehled o změnách vlastního kapitálu, zpráva o vztazích mezi propojenými osobami, výroční zpráva, zápis z řádné valné hromady, účtová osnova, faktura a mnoho dalšího.

Publikace obsahuje kód na licence Money S3Lite v hodnotě 6 000 Kč a aktivací do 31.8.2014.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do an