Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí

Kód: 7549124

Úplný název:

Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí (Gillman Jeff, Maynard Meleah):

Autor a popis:

Gillman Jeff, Maynard Meleah, Knižní klub, 240 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2017 dopoledne. 
 

Praktický, přehledně seřazený rádce rozebírá 100 doporučovaných základních tipů pro zahrádkáře a buď je potvrzuje, nebo vyvrací. Čtenáři se tedy dozví odpovědi na otázky jako: Má se zelenina sázet do řádku? Má se zahrada rýt každý rok? Má se hnojit v horkém počasí? Jsou přírodní hnojiva vždycky nejlepší? a mnoho dalšího. Jednotlivé okruhy se týkají půdy, zavlažování, škůdců, mulčování, pěstování trvalek, letniček a cibulovin, stromů i keřů, zeleniny a ovoce a travních porostů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí