Praktický Su-jok - Zdraví na ruce

Kód: 7281476

Úplný název:

Praktický Su-jok - Zdraví na ruce (Schrötter Josef): Zdraví na ruce

Autor a popis:

Schrötter Josef, Eminent, 160 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Orientální medicína respektuje člověka jako celek s jeho fyzickou, mentální a emocionální úrovní. Navíc bere v úvahu, že je ve svém okolí vystaven nejrůznějším druhům působení, od informací přes negativní záření až po kosmickou energii.
Su-Jok je diagnostická a terapeutická metoda, která využívá podobnosti na rukou a nohou vzhledem k celému lidskému organismu. V Koreji se nazývá Onnuri Medicine, což doslova znamená celý svět. V rámci alternativních léčebných systémů je nesmírně efektivní, protože se jedná o specifickou akupresuru rukou a nohou, která léčí bez užívání jakýchkoli medikamentů. Za krátkou dobu si ji osvojí kdokoli, nevyžaduje žádné finanční investice a poskytuje účinnou pomoc jak při chronických problémech, tak v naléhavých případech. Navíc je velmi pohodlná a komfortní a je možné ji provádět takřka všude.
Tato kniha je zaměřena prakticky s cílem, aby byla pro čtenáře z hlediska podání jednoduchá a názorná. Může ji pochopit každý bez rozdílu vzdělání a věku, protože v jednoduchosti se skrývá pravá síla. Ctí krédo čínského filosofa Lao-c’: „Zadržte tedy zlo, dokud neexistuje, a poruchu, dokud se neprojeví.“

Ing. Josef Schrötter patří mezi naše přední psychotroniky. Je autorem knih Cesty do třetího rozměru s léčivými obrázky a Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly, které vyšly v nakladatelství Eminent.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktický Su-jok - Zdraví na ruce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktický Su-jok - Zdraví na ruce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktický Su-jok - Zdraví na ruce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktický Su-jok - Zdraví na ruce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktický Su-jok - Zdraví na ruce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Praktický Su-jok - Zdraví na ruce