Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna

Kód: 7391873

Úplný název:

Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna (Luu Uyen):

Autor a popis:

Luu Uyen, SLOVART, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka sice už léta bydlí v Londýně, kde provozuje populární bytovou restauraci, vede kurzy vietnamského vaření, na kterých učí lidi z celé Evropy, a patří mezi prominentní londýnské foodbloggery, ale její život se stále točí kolem Vietnamu a vietnamské kuchyně. Ve Vietnamu se narodila a často se tam vrací znovuobjevovat své kulinární kořeny. Většina jídel, inspirovaná hlavně tím, co vařila její maminka a babička, vám ukáže bohatost chutí a vůní vietnamských pokrmů i hravost přípravy a podávání, která je pro Vietnamce typická. Můžete si uvařit například polévku pho+?, kde se horký vývar dokonale snoubí s nudlemi, saigonské letní závitky, dušené hovězí maso na badyánu, taštičky plněné kuřecím masem, smažené nudle s výhonky mungo či banánové smaženky s kokosovým krémem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pravá vietnamská kuchyně - Recepty a příběhy, které na váš talíř přinesou opravdové vietna