Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace

Kód: 7252516

Úplný název:

Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace (Cooperová Diana): 777 poselství nadeje a inspirace

Autor a popis:

Cooperová Diana, PRÁH, 440 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha, která dodá naději a pohladí po duši „A potom se zdálo, že se čas zpomalil, někdo mi vzal z rukou volant, moje auto odbočilo jakoby samo od sebe… a kolem mne jen o vlásek projel velký náklaďák.“ Kolik je mezi námi lidí, kteří se ocitli v podobné situaci, kdy jim nějaká záhadná síla pomohla uniknout z nebezpečí, pomohla jim zvládnout náročnou situaci? Spisovatelka, lektorky její školy a další lidé se s námi v této inspirativní knize dělí o zážitky, při kterých se setkali se skutečnými andělskými silami. Nad některými příběhy se vám zatají dech, nad jinými udiveně zakroutíte hlavou a u mnoha z nich souhlasně přikývnete, jak je to jednoduché. Cvičení a vizualizace v této knize nám ukážou cestu, jak se otevřít zázrakům andělských říší. Doteky, vznášení se, občas legrace... Každá stránka je plná příhod připomínajících, jak andělé dokážou změnit váš každodenní život - když se na ně obrátíte. Diana Cooperová je světově proslulá lektorka, léčitelka a autorka mnoha bestsellerů.

Nahlédnout do Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace Nahlédnout do Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Pravdivé andělské příběhy - 777 poselství naděje a inspirace