Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh

Kód: 7390502

Úplný název:

Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh (Freer Chrissy): Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a pohodu

Autor a popis:

Freer Chrissy, Omega, 232 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Co se stalo s opravdovým jídlem? Ve světě fastfoodů, laviny různých diet a strachu z kvality jídla není čas na skutečné potěšení z jídla bez přísad a průmyslového zpracování. Přitom takové potraviny mají celou řadu výhod: po jejich pravidelné konzumaci se budeme těšit dobrému zdraví, budeme vitální, nabití energií. Stačí se podívat na zvyšující se výskyt diabetu, potravinové intolerance, alergií a zažívacích poruch a pochopíme, že jakkoli průmyslově upravujeme naše potraviny, ty nám to časem vrátí a podepíší se na našem zdraví.

Jezte zdravě, jezte dobře a milujte to!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pravé a lahodné jídlo - Více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a poh