Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích

Kód: 7201786

Úplný název:

Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích (Vaníček Zdeněk):

Autor a popis:

Vaníček Zdeněk, LINDE, 160 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
193 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace podrobně komentuje ustanovení zákona o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zákona o ochraně některých služeb v oblasti rozhlasového a televizního vysílání a služeb informační společnosti a dále rozebírá vybrané části týkající se právní úpravy v oblasti provozování rozhlasového a televizního vysílání a stavebního zákona, které mají bezprostřední vztah k zákonu o elektronických komunikacích. Dále jsou zahrnuty právní předpisy ES vztahující se k problematice elektronických komunikací.
Publikace navazuje a doplňuje komentář k zákonu o elektronických komunikacích, který vydalo nakladatelství Linde Praha v roce 2008.
Publikaci využijí zejména podnikatelé v oblasti provozování rozhlasového a televizního vysílání a služeb informační společnosti, studenti, právníci, pracovníci státní správy a justice, odborná i laická veřejnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Právní předpisy související se zákonem o lektronických komunikacích