Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při

Kód: 8728401

Úplný název:

Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při (Tryzna Jan):

Autor a popis:

Tryzna Jan, Auditorium, 336 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
308 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
 

Důkladná studie o normativním charakteru právních principů a jejich soudobé roli při aplikaci práva v prostředí českého právního řádu i v komparativním pohledu. Autor se vedle teoretických otázek věnuje řešení také praktických problémů, zejména pak výběru pravidel pro rozhodování konkrétní kauzy soudem. Na příkladech judikatury některých národních ústavních soudů (včetně českého), stejně jako ESD a ESLP autor analyzuje význam právních principů v evropském měřítku. Kniha je proto určena zejména soudcům a dalším účastníkům procesu aplikace práva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Právní principy a právní argumentace - K vlivu právních principů na právní argumentaci při