Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml)

Kód: 5939053

Úplný název:

Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml) (Kratochvíl Miloš): Jak jsme zachranovali svet

Autor a popis:

Kratochvíl Miloš, Mladá Fronta, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Taky znáte ten pocit, když nesete domů vysvědčení a víte, že pochvalu za něj nedostanete? Tak přesně tohle zažívá každý rok Tadeáš. Prima kluk, ale učení mu prostě neleze do hlavy. Ještě štěstí, že na prázdninách u babičky a dědy na něj nečekají jenom rozzuření rodiče, ale taky zvláštní strejda Olda, kterému jsou známky ukradené, a dva úplně noví kamarádi. A objímání stromů, sádrování zdravé nohy, soutěž ve smíchu zvaná Žižlovský chechták a spousta dalších vtipných zážitků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: Prázdniny blbce č. 13 aneb Jak jsme zachraňovali svět - CDmp3 (Čte Matouš Ruml)