Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě

Kód: 7349278

Úplný název:

Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě (Herbenick Debby, Schick Vanessa): Vše co potrebujete vedet o vagine a vulve

Autor a popis:

Herbenick Debby, Schick Vanessa,, Pragma, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
182 Kč (228 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Je to kniha, na jakou jsme si v životě vždycky přály narazit. Je určena každému, kdo má vulvu, miluje někoho s vulvou, přišel na svět vaginou, nebo ho k těmto partiím přitahuje jen čistá zvědavost. Autorky, Debby i Vanessa, pracují v Centru podpory sexuálního zdraví na univerzitě v Indianě a obě se věnují výzkumu ženských genitálií. Svou prací a osvětovými snahami se snaží lépe porozumět rozmanitým způsobům, jakými se o ženských genitáliích mluví (nebo nemluví) a snaží se pomoci ženám i mužům pochopit, jak důležitá je tato část ženského těla, co se týče zdraví, sexu, potěšení, kultury a umění.
Vyzvou vás na cestu, jež bude plná neobvyklých kombinací empirického výzkumu, bizarního humoru a vyrábění maňásků vulv. Stránky knihy jsou plné zábavných, povzbuzujících, překvapujících a někdy i odvážných příběhů od žen a mužů po celém světě ve věku od osmnácti až do osmdesáti. Autorky vybraly příběhy, které nejlépe představují spletitost toho, co znamená žít život s těmito částmi těla: Přijmout to, co o jejich tělech říkají mladým dívkám rodiče a kamarádi, sledovat milence, jak na vulvy a vaginy reagují, a zažít, jak se tyto části těla mění během menstruace, po porodu nebo jak žena stárne.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Přečti si mě - Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě