Předoperační vyšetření dospělých

Kód: 2042696

Úplný název:

Předoperační vyšetření dospělých (Kotík Luboš):

Autor a popis:

Kotík Luboš, Mladá Fronta, 136 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
200 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cílem této praktické publikace (nevelké rozsahem, ale podstatné a hutné svým obsahem) bylo shrnout na jednom místě všechny aspekty předoperačního vyšetření takovým způsobem, aby v textu bylo možno rychle najít podklady pro posouzení konkrétního pacienta - tzn. najít konkrétní řešení v dané situaci, oddělit stěžejní informaci od informace podrobné a zároveň případným zájemcům podat dostatečné zdůvodnění, proč je takový postup doporučován. Jedná se o příručku pro klinickou praxi a nikoli´o dílo snažící se vyčerpávajícím způsobem shrnout všechny názorové aspekty a patofyziologické rozbory týkající se dané problematiky.
Dalším důvodem vzniku této knížky je fakt, že související mezinárodní doporučení jsou nezřídka velmi rozsáhlá a orientace v nich je zdlouhavá a obtížná. Některé postupy se navíc pro naši medicínu nehodí, neboť například nemáme rutinně k dispozici určité metody. Autor v knize prezentuje důležitou roli kvalitního předoperačního vyšetření na základě svých více než 25letých zkušeností, díky nimž má možnost posuzovat s určitým nadhledem měnící se názory na jednotlivé doporučované postupy.
Věříme, že klinici postavení před problém provést předoperační vyšetření nebo se k němu vyjádřit konziliárně, zde najdou vyhovujícího pomocníka pro svá rozhodnutí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Předoperační vyšetření dospělých do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Předoperační vyšetření dospělých.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Předoperační vyšetření dospělých (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Předoperační vyšetření dospělých bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Předoperační vyšetření dospělých doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Předoperační vyšetření dospělých