Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti

Kód: 9047961

Úplný název:

Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti (Novych Anastasia):

Autor a popis:

Novych Anastasia, Ibis, 98 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
87 Kč (119 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nedávné události ve světě - světová ekonomická krize a geopolitické změny - nutí každého člověka, aby se zamyslel nad příčinami jejich vzniku. Pokud si poskládáme z jednotlivých kousků celou mozaiku dění, pak můžeme dospět k závěru, že za všemi těmito problémy, prudkými změnami, které zasáhly život téměř každého z nás, se skrývají síly, konkrétní osoby, ovládající převážnou část světového bohatství, jejichž jména nejsou veřejně prezentována. Jenže právě oni tvoří osudy světových miliardářů. Právě oni rozhodli, že ve světě budou vyprovokovány události, vedoucí ke zničení převážné části obyvatel zeměkoule během tohoto náročného období globálních klimatických změn.

O jaké síly se jedná, jaké jsou cíle jejich působení a dějiny jejich existence, jaké používají postupy a metody pro ovládání obrovského počtu lidí - tyto informace jsou ve srozumitelné formě interpretovány v knihách Anastasie Novych. Umělecký styl těchto knih dává inteligentním lidem možnost uvědomit si víc, než bylo řečeno, podívat se na různé informace v globálním měřítku a porovnat je, nalézt klíč k řešení prostřednictvím konfrontace s okolním děním a pomocí doplňování nových poznatků. "Světová elita" je jen malou skupinkou osob ve srovnání s celým lidstvem. Ti mohou pouze plánovat. Avšak realizace jejich plánů je zcela závislá na lidských masách, na osobní volbě každého člověka. A volbu provádíme na základě ucelených informací. Budoucnost je dnes v rukou každého z nás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti