Předvečerní láska

Kód: 7303608

Úplný název:

Předvečerní láska (Kleypas Lisa):

Autor a popis:

Kleypas Lisa, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
167 Kč (209 Kč)
  / ks  
koupit
 

Beatrix Hathawayová měla vždy raději procházky v přírodě než bály. Ano, několikrát se již zúčastnila společenských sešlostí londýnské smetánky, ale žádný z přítomných mužů v ní neprobudil něžné city. Postupně se smířila s tím, že láska nemá v jejím životě místo, a pokud se nerozhodne zůstat starou pannou, nezbude jí než uzavřít sňatek z rozumu.
Kapitán Christopher Phelan je pohledný voják, jenž má v úmyslu pojmout za ženu poněkud ordinérní Prudence Merterovou. Té však připadá nudný a vlastně se jí ani nechce odpovídat na jeho dopisy z fronty. Psaním odpovědi tudíž pověří Beatrix a ta, protože v Christopherových slovech cítí osamělost a bolest, skutečně napíše jménem své přelétavé přítelkyně dopis plný citu.
Netrvá dlouho a zprvu nezávazná korespondence přeroste ve vzájemnou výměnu láskyplných vyznání. Když se Christopher konečně vrací domů, je pevně rozhodnut oženit se s dívkou, jejíž city mu pomohly přestát válečné peklo. Bohužel netuší, že pisatelkou všech těch něžných slůvek nebyla Prudence, nýbrž Beatrix - pro niž se dobrý úmysl proměnil v bolest z neopětované lásky…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Předvečerní láska do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Předvečerní láska.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Předvečerní láska (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Předvečerní láska bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Předvečerní láska doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy