Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen

Kód: 7182256

Úplný název:

Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen (Pečová Danuše):

Autor a popis:

Pečová Danuše, Nakl. Olomouc, 36 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
43 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace je doplněna rovnicemi, grafy a tabulkami. Každá kapitola je zakončena kontrolními otázkami pro ověření zvládnutí prostudované látky, na konci obsahuje správné odpovědi. Možné použít při přípravě na přijímací zkoušky na vysokou školu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Přehled anorganické chemie, termochemie, reakční kinetiky a analytické chemie - Pro studen