Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s

Kód: 7552018

Úplný název:

Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s (Morávek Jakub):

Autor a popis:

Morávek Jakub, Wolters Kluwer, 360 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
396 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k souvisejícím aspektům zahrnuje systematickým způsobem zpracovanou judikaturu Městského soudu v Praze, Nejvyššího správního soudu, Nejvyššího soudu, Ústavního soudu a Soudního dvora Evropské unie.

Přehled zahrnuje převážně judikaturu správních soudů vážící se na rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu osobních údaj v rámci správního řízení. Obsažena jsou však i vybraná rozhodnutí civilních soudů, která se dotýkají zpracování osobních údajů v soukromoprávních vztazích. S přihlédnutím k obecnosti právní úpravy na ochranu osobních údajů představuje předložený přehled judikatury významnou pomůcku pro advokátky, soudce, podnikové právníky a ostatní členy odborné veřejnosti, kteří se setkávají s problematikou ochrany osobních údajů údajů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Přehled judikatury vztahující se k právní úpravě na ochranu osobních údajů a k s