Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora

Kód: 7205118

Úplný název:

Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora (Nelson Mary Carroll): Toltécký pruvodce ke svobode a radosti

Autor a popis:

Nelson Mary Carroll, Pragma, 246 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Učení dona Miguela Ruize, jak je zaznamenala Mary Carroll Nelson Don Miguel Ruiz, praktický lékař a chirurg, který je také nagual (člověk se schopností vést druhé k duchovnímu životu), vás zasvětí do toltécké cesty ke svobodě a radosti. Jeho moudrost vychází z vize Teotihuacánu, „místa, kde se lidé stávají bohy“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náboženství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Přestaň se bát - Toltécký průvodce ke svobodě a radosti - Učení Dona Muguela Ruize, autora