Převtělený mstitel

Kód: 8698398

Úplný název:

Převtělený mstitel (Russell Craig):

Autor a popis:

Russell Craig, Daranus, 368 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Během čtyřiadvaceti hodin jsou nalezeny dvě oběti záhadného vraha: vlivný politik, který kdysi býval levicovým radikálem, a expert na genetiku. Oba muži byli skalpováni. Na místech činu zůstaly dva rudé vlasy, jež nepatřily ani jedné z obětí. Ukáže se, že byly vytrženy z čísi hlavy před dvaceti lety...
Detektiv Jan Fabel a jeho tým začíná pátrat po velmi inteligentním a rafinovaném vrahovi, který má v úmyslu zabít a skalpovat několik dalších lidí. Co mají jeho oběti společného? A co „Hamburského kadeřníka“, jak novináři vrahovi přezdívají, motivuje k tak brutálním činům? Aby Fabel uspěl, musí se ponořit hluboko do minulosti, o šestnáct století zpět, kdy se měl narodit mstitel, který se znovu a znovu vrací na tento svět. Detektiv odhaluje děsivé souvislosti mezi mumifikovaným tělem z hlubin starověku, teroristickou skupinou, o níž se věřilo, že dávno neexistuje, a vrahem, jenž je přesvědčen, že se reinkarnoval, aby vykonal odplatu na těch, kteří ho v minulém životě zradili.
Kniha Převtělený mstitel je třetím titulem z řady thrillerů, v nichž hraje hlavní roli šéf hamburského oddělení vražd Jan Fabel. Předchozí dva romány - Krvavý orel a Vraždy podle Grimmů - vyšly v nakladatelství Daranus.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Převtělený mstitel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Převtělený mstitel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Převtělený mstitel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Převtělený mstitel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Převtělený mstitel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Převtělený mstitel