Příběhy mužů

Kód: 8737332

Úplný název:

Příběhy mužů (Nosková Věra):

Autor a popis:

Nosková Věra, Věra Nosková, 200 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
147 Kč (215 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

PŘÍBĚHY MUŽŮ spisovatelky VĚRY NOSKOVÉ je kniha složená z vyprávění těžce zkoušených mužů, rozvíjejí tak jedno z témat její předchozí knihy CHRAŃME MUŽE.
Jeden z vypravěčů pokládá ženám řečnickou otázku, na níž si sám po trpkých zkušenostech umí odpovědět: Co všechno se dá normálnímu chlapovi udělat, když si ho zprotivíte nebo máte chuť žít s někým jiným? Připravíte ho o děti, infikujete je nenávistí k němu, seberete mu domov, připravíte jeho firmu o prosperitu, nehorázně lžete policii, aby ho odvezli v poutech, má dům a splácí hypotéku, ale nesmí v něm bydlet, odporně o něm mluvíte na veřejnosti, obviníte ho, že sexuálně zneužíval vaše děti a vás že běžně znásilňoval. A osoba, která se dopustí tolika zla, lží a podvodů, smí, na rozdíl od otce, vychovávat jeho děti, a je litována a chráněna.
PŘÍBĚHY MUŽŮ nebyly sepsány se záměrem, aby vzbuzovaly především soucit k sužovaným mužům - otcům a odpor k jejich bývalým partnerkám. Vyprávějí také o tom, co se může stát, když se muž chová jistým způsobem, jaké reakce a pohromy může očekávat. Mimoděk radí, na co si dávat pozor. Provokují k přemýšlení nad lidskými povahami, líčí jednání institucí, které rozhodují o našich životech.
Autorka na příbězích, které jí vyprávěli muži ilustruje problém, který má naše společnost, ale příliš ho nevnímá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příběhy mužů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příběhy mužů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příběhy mužů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příběhy mužů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příběhy mužů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé