Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho

Kód: 8612593

Úplný název:

Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho (Procházka Jiří): Geschichten in SteinGeshrieben 1

Autor a popis:

Procházka Jiří, ČESKÝ LES, 176 stran, jazyk - čeština, nemčina, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
286 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha přináší popis a obrazovou dokumentaci 308 kamenných památek. Mezi nimi najdeme pověstmi opředené kamenné megality, smírčí kříže, staré kamenné kříže, středověká boží muka, hraniční kameny, milníky a lovecké kameny. Doplněny jsou i příběhy, které se k těmto dávným strážcům krajiny vztahují. Úvodní kapitoly katalogů jsou česko-německé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie České a slovenské dějiny

 
Knihkupectví / Historie / České a slovenské dějiny / Příběhy vepsané do kamene aneb putování za drobnými kamennými památkami Domažlicka a Tacho