Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba

Kód: 7240871

Úplný název:

Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba (Austen Jane): zrcadlový text mírne pokrocilí

Autor a popis:

Austen Jane, INFOA, 224 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Když se Elizabeth Bennetová poprvé setká s panem Darcym, starým mládencem a zároveň výhodnou partií, zdá se jí nafoukaný a odtažitý. A také lhostejný k její osobě, přestože je Elizabeth hezká, temperamentní a bystrá. Když Elizabeth navíc zjistí, že se Darcy zapletl do komplikovaného vztahu svého přítele Bingleyho a její milované sestry Jane, její antipatie vůči němu jen vzrostou. Dochází k řadě nedorozumění a vypukne skandál, ale přitom také rozkvete láska. Elizabeth i Darcy pochopí pošetilost svých předsudků a poučí se, že první dojem nemusí být vždycky ten správný.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Bilingvní literatura

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Bilingvní literatura / Pýcha a předsudek / Pride and Prejudice - Zrcadlová četba