Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY)

Kód: 73882980

Úplný název:

Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY) (Porebská Hana):

Autor a popis:

Porebská Hana, XYZ, 48 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
22 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obrázkové čtení pro nečtenáře. Ježibabka a její kamarádi jistě pobaví malé děti, které díky obrázkům budou číst společně s dospěláky. Ježibabka je mladá, dobrá čarodějka. Žije v chaloupce na okraji lesa a má spoustu kamarádů – chytrou lišku, štěbetavou sojku, rychlého zajíce, mlsného medvěda a moudrou sovu. Není vůbec pecivál – sáňkuje, chodí na ryby, hledá po lese houby, na dovolenou létá na koštěti až k moři... Je s ní legrace a určitě vás bude bavit si s mámou nebo tátou číst ve veselém obrázkovém čtení, kde některá slůvka nahrazují obrázky. Ježibabka Katka nebydlí až za devatero horami a řekami, ale možná v krásném lese, který není ani daleko od vás. Kolem její chaloupky na muří nožce je stále plno zvířátek, a v naší nové knížce je všechny poznáte i vy. Od prvních stránek obrázkového čtení uvidíte, že Katka je neobyčejná Ježibabka: zvídavá, hravá a můžete se od ní lecčemu přiučit. Tahle zvláštní čarodějka nečaruje, ale pomáhá, je hodná a zajímá se o všechno v lese i daleko za ním. A když něco přesně neví, tak se zeptá. A třeba i vás… Také brzy poznáte, jak dobře se dá číst z obrázků. Ale to už jistě víte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Příhody ježibabky Katky - První obrázkov (POŠKOZENÉ DESKY)