Příhraničí 4 - Temné poledne

Kód: 7398379

Úplný název:

Příhraničí 4 - Temné poledne (Korněv Pavel): Příhraničí 4

Autor a popis:

Korněv Pavel, Fantom Print, 320 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
213 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Když nezabijete kulku vy, zabije ona vás. Nechcete-li dýchat kouř z ohně, spálí vás mráz. Potrhané zbytky Ledova světa se otřásají brutální válkou. Starý a křehký řád se nakonec hroutí – je čas zvolit nové vládce a ruka, která drží nůž, bude vládnout Příhraničí.
Proto ti, kdo chtějí těžit z nového systému moci, hledají Kluzkého. Aby přežil a unikl z Příhraničí, musí hledat nůž, zatímco Napalm jakožto pyromant vyčkává na příležitost, aby mohl přiložit do kotle.
Před příchodem Černého poledne se pokřiví nejen obrysy reality, ale také Ledův pohled na svět a lidi i nelidi, o nichž si myslel, že je dobře zná. A jelikož Hippokratova přísaha v Příhraničí tak docela neplatí, připraví mu rozverný lékař překvapení v podobě obličeje zmetka, což se rovná propustce do ghetta psanců.
Začíná to definitivně vypadat, že Ledův život v tomto propadlišti mezi dvěma světy bude zase o něco barvitější.

Pavel Korněv
Pavel Nikolajevič Korněv se narodil 1978 v ruském Čeljabinsku a vystudoval VŠ ekonomického směru. Coby spisovatel prorazil až v roce 2005 románem Led, který je první částí cyklu z Příhraničí a v roce 2006 získal ocenění Meč beze jména od nakladatelství Alfa-kniga. Tato science fantasy série se stala jeho nejpopulárnějším dílem, vyšla např. i polsky. Kromě ní napsal také cyklus Exorcista či Město Podzim a několik samostatných románů a povídek. Píše především akční prózu: science fantasy či fantasy s detektivními, steampunkovými či postakatastrofickými prvky. V současnosti se věnuje psaní na plný úvazek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příhraničí 4 - Temné poledne do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příhraničí 4 - Temné poledne.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příhraničí 4 - Temné poledne (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příhraničí 4 - Temné poledne bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příhraničí 4 - Temné poledne doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé