Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková)

Kód: V4205205

Úplný název:

Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková) (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Filmová představitelka Princezny Husopasky, herečka Dana Morávková, se jako vypravěčka vrací k této klasické pohádce! Z díla bratří Grimmů si navíc vybrala další 4 známé pohádky. Nahrávka jistě potěší všechny děti i jejich rodiče. Součástí titulu je DVD s pohádkovým filmem Princezna Husopaska z roku 1989 s Danou Morávkovou a Michaelou Kuklovou v hlavních rolích!
Celkový čas: 02:27:55

CD
1. Princezna Husopaska 00:15:38
2. Šípková Růženka 00:09:49
3. Žabí král neboli Železný Jindřich 00:11:26
4. Červená Karkulka 00:10:08
5. Šest smělců přemůže svět 00:15:48

DVD
1. Hraný film - Princezna Husopaska 01:19:30
2. Hraný film - Jak se točila Princezna Husopaska (rozhovor s Danou Morávkovou a Michaelou Kuklovou). 00:05:36
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Audio CD: Princezna husopaska a další pohádky bratří Grimmů CD+DVD (čte Dana Morávková)