Princip solidarity ve financování služeb sociální péče

Kód: 2463709

Úplný název:

Princip solidarity ve financování služeb sociální péče (Vojtíšek Petr):

Autor a popis:

Vojtíšek Petr, Karolinum, 136 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
153 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Ústředním tématem předkládané publikace je nastavení veřejnoprávní solidarity a role dobrovolné formalizované solidarity v systému sociálních služeb pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Dané téma systematicky zapadá do oblasti sociální ochrany obyvatel ČR, respektive do soustavy sociální pomoci a jeho aktuálnost je dána demografickými prognózami, změnami ve struktuře a funkcích moderní rodiny, rozsahem povinností sociálních států tváří v tvář jejich ekonomické kondici i efektivitou veřejných služeb a nestátních subjektů.
Monografie předkládá návrh systémových opatření pro úpravu veřejnoprávní solidarity v sociálních službách (konkrétně ve službách sociální péče) v ČR s využitím analýz dobré praxe. Následně jsou pak definovány možnosti samofinancování dobrovolné formalizované solidarity nestátních neziskových organizací v systému služeb sociální péče na základě příkladů dobré praxe financování a fundraisingu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Princip solidarity ve financování služeb sociální péče do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Princip solidarity ve financování služeb sociální péče.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Princip solidarity ve financování služeb sociální péče (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Princip solidarity ve financování služeb sociální péče bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Princip solidarity ve financování služeb sociální péče doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Princip solidarity ve financování služeb sociální péče