Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat

Kód: 7252627

Úplný název:

Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat (Yoffie David B., Cusumano Michael A.): Pet nadcasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gatese, Andyho Grova a Steva Jobse

Autor a popis:

Yoffie David B., Cusumano Michael A.,, PRÁH, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Tři velcí vizionáři IT technologií.
Tři mimořádné životy, tři mimořádné zkušenosti.
Jak se vize stávají skutečností?

Tato kniha skvěle a naprosto přesně vysvětluje jak tři legendární top manažeři z oboru hi-tech změnili svět, ve kterém žijeme. Není jen o strategiích, které jsou vhodné pro technologicky orientované firmy, ale ukazuje, jak postupují silní, zapálení a erudovaní lídři.

Bill Gates, Andy Grove a Steve Jobs uvedli v období mezi roky 1968 a 1976 na podnikatelskou scénu tři společnosti, které dokázaly definovat podobu hi-tech světa, vytvořily zisk ve výši mnoha miliard dolarů a přeměnily navždy naše životy. Jak se jim něco tak neuvěřitelného mohlo podařit? Kniha Principy strategie se jako první zabývá souhrnným pohledem na životy a práci těchto tří mimořádných osobností - zkoumá jejich úspěchy i prohry, definuje, co je spojuje i odlišuje.

David Yoffie a Michael Cusumano, významní profesoři z oboru podnikání, studovali tyto tři lídry a jejich společnosti po dobu téměř třiceti let, tedy v době, kdy sami vyučovali byznysové strategie, inovace a podnikání na Harvard Business School a na MIT Sloan School of Management.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Principy strategie - Pět nadčasových pravidel strategického leadershipu v podání Billa Gat