Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník

Kód: 2425418

Úplný název:

Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník (Šoltész Pavel):

Autor a popis:

Šoltész Pavel, Knižní klub, 240 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Historická detektivka. V důstojných prostorách Staroměstské radnice se před kamennými tvářemi šestnácti soudců začala podivná pře o poručnictví nad slabomyslným Vítem Mečířem. Postupně se vyjevují velmi záhadné stránky případu, jak pozoruje mistr boloňské univerzity Peregrin Kameník. A když je jen několik hodin po soudu zavražděn žalobce, situace se vyostřuje… Lákavý detektivní příběh z 15. století z pera oblíbeného autora!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Historické romány / Případ dětinského dědice a jak jej vyřešil mistr učení boloňského Peregrin Kameník