Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno

Kód: 2424092

Úplný název:

Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno (Pötzsch Oliver):

Autor a popis:

Pötzsch Oliver, Knižní klub, 448 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2017 dopoledne. 
 

Zašifrovaný deník starý přes sto let znamená pro mnichovského antikváře Stevena Lukase úžasný nález. Autorem záhadného textu je důvěrný přítel krále Ludvíka II., bavorského pohádkového krále, a deník možná odhaluje pravdu o jeho legendami opředené smrti. Ale Steven není jediný, kdo chce hádanku rozluštit. Zatímco se společně s historičkou umění Sarou Lengfeldovou pokouší text rozšifrovat, jsou jim v patách záhadní zakuklenci. A jistý fanatik je ochotný jít dokonce přes mrtvoly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Thrillery / Případ Ludvík - Tajemství smrti bavorského pohádkového krále konečně odhaleno