Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu!

Kód: 2422064

Úplný název:

Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu! (Springerová Nancy):

Autor a popis:

Springerová Nancy, Knižní klub, 160 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Enola Holmesová, mladší sestra nejslavnějšího detektiva na světě Sherlocka Holmese, právě v den svých čtrnáctých narozenin zjistí, že její maminka záhadně zmizela. A kdo jiný by ji dokázal zase objevit než její dcera? Enola se v převleku vydá do temných, nebezpečných končin Londýna - ale ani její příslušnost k rodině mistra dedukce ji nedokáže předem připravit na to, s čím se musí vypořádat. Nachází sice stopy vedoucí k mamince, ale cestu jí kříží bezcitní únosci, zločinní vrahové a co víc - i její prohnaný starší bratr!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu! (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Případ pohřešovaného markýze - Enola Holmesová na stopě zlého činu!