Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi

Kód: 8600103

Úplný název:

Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

PŘÍPADY ODDĚLENÍ Q:

? Žena v kleci
? Zabijáci
? Vzkaz v láhvi

Žena v kleci:
Komisař Carl Morck se přes výslovný zákaz střemhlav vrhá do řešení případu Merete Lynggaardové, populární političky, která před pěti lety záhadně zmizela při plavbě na trajektu. Následné pátrání jej zavede hluboko do podsvětí plného násilí a zášti, jež se skrývá za kultivovanou tváří Skandinávie.

Zabijáci:
Kdo stojí za 20 let starou sérií vražd a znásilnění? Složka s případem se dostává do speciálního kriminálního oddělení Q na stůl detektiva Carla Morcka a brzy se ukáže, že jejich pátrání by mohlo nepříjemně zasáhnout ty nejvyšší vrstvy uhlazené dánské společnosti…

Vzkaz v láhvi:
Major Kalaš se vydává po stopách mužů, kteří vyhodili do povětří vlak přepravující bankovky v hodnotě pěti milionů korun a zastřelili náhodnou svědkyni. Major Kalaš se začínajícím podporučíkem Karlíčkem musí ale nejen dopadnout členy organizované bandy, ale i dokázat nevinu svého kolegy Lenka, který byl jedním ze členů eskorty dopravující cennou zásilku po železnici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Případy oddělení Q - 3 DVD: Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi