Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie

Kód: 8702913

Úplný název:

Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie (Marek Dan):

Autor a popis:

Marek Dan, Barrister a Principal, 212 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
184 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato publikace podává ucelený úvod do problematiky přípravy a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie. Je koncipována tak, aby mohla sloužit jako praktická pomůcka pro potenciální žadatele o podporu ze strukturálních fondů EU, stejně jako učební text pro studenty vyšších stupňů středních škol a bakalářských programů vysokých škol. Seznamuje čtenáře jak s teore-tickým rámcem unijní regionální politiky a její aplikací v České republice, tak s problematikou přípravy a řízení projektů strukturálních fondů. Nástroje, techniky a postupy projektové přípravy jsou prakticky vysvětleny a ilustrovány na několika desítkách případových studií úspěšných investičních i neinvestičních projektů, jež získaly podporu ze strukturálních fondů EU.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro VŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro VŠ / Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské unie