Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy

Kód: 2530799

Úplný název:

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy (Eislerová Jana):

Autor a popis:

Eislerová Jana, Fragment, 152 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
113 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chcete se dostat na střední školu? Vyzkoušejte si přijímací zkoušky nanečisto. Při procvičování jazykových rozborů, v testu z literatury a v dikátech si ověříte své znalosti z českého jazyka a připravíte se na to, co by vás mohlo u přijímaček nemile zaskočit. Všechny úlohy jsou doplněny správným řešením.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy