Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol

Kód: 2530798

Úplný název:

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol (Hanáková Věra):

Autor a popis:

Hanáková Věra, Fragment, 104 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
98 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chcete se dostat na střední školu? Vyzkoušejte si přijímací zkoušky z českého jazyka nanečisto! V testových úlohách si ověříte své znalosti z českého jazyka a literatury. Získáte sebedůvěru a u přijímaček se pak nenecháte vyvést z míry. Všechny úlohy jsou doplněny správným řešením.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - TESTY - 4-letá gymnázia a odborné škol